Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.11.2007 - Na dětském ranči v Hlučíně se konaly vosí klubové závody, účast byla hojná, atmosféra parádní, soutěže nápadité...v jumpingu se nám s Dorinkou dařilo, vyběhaly jsme si třetí místečko ze všech vosích závodníků, v agility už to bylo horší a s DISkem jsme se zařadily do pole poražených...nicméně na klubovkách jde hlavně o zábavu a té bylo habakuk :o) V soutěži družstev jsme skončili na druhém místě...Jak říkám, bylo to povedené a krásný diplom za třetí místečko nás hodně překvapil, ale hlavně moc potěšil...už se těšíme na další klubovky :o) Bzzzz ;o)

 

6. - 7.10.2007 - Dvoudenní závody agility a Otevřený šampionát retrívrů – Ostrava Třebovice, více tady.

  

11.8.2007 - Jsme se zúčastnily dalších závodů, tentokráte ve Větřkovicích, kratinké povídání je tady

 

10.6.2007 - zúčastnily jsme se agility Zkoušek ve Valmezu, povídání naleznete zde, fotky zde a výsledky zde :o)

 

3.6.2007 - tuto neděli proběhly v Hlučíně Klubové závody naší OSY VOSY. Bylo fajně, všichni jsme se moc dobře bavili, dobře jsme si zaběhali, jak jumping, tak agility, v soutěži družstev jsme jako zástupci Sekty vysoutěžili první místo a s tím i putovní pohár :o)...byl to naprosto úžasný nejen agilitní den se spoustou fajnových lidiček, a který nám strašně rychle utekl. V sekci video, pak můžete kouknout i na náš záznam běhu Agility. Už se moc těšíme na další klubovky!!!Snad budou taky takhle povedené :-)

  

26.5 - 27.5.2007 - jsme se s početnou Vosí výpravou vypravili na první část třídílného seriálu MoravskoSlezský pohár v agility do Větřkovic. Jely jsme s Dorinkou nabírat cenné zkušenosti v podobě předskokanů, zaběhly jsme si všechny běhy obou dní, některé máme i na videu, viď Kubíku :o) Pocity jsou asi takové, že musíme opravdu zdokonalit látkový tunel a kruh a jinak to bylo i podařené. Parkury stavěla Jitka Novotná, byly moc pěkné, i celkem obtížné a záludné, ale mě osobně se líbily hodně. Jak říkám, nasbíraly jsme s Dorinkou zase cenné zkušenosti, sobotní večer se pořádně nasmáli s naší Sektou (konalo se zde vůbec první oficiální zasedání za účasti všech členů :o) ), užili si nádherného počasí a Dorinka konečně pochopila, co že se to dělá v té vodě, co jí říkají rybník :o) takže už neposkakuje kolem břehu, ale už se s nadšením vrhá do hlubin :o) foto tady :o)

 

8.5.2007 - proběhly naše druhé závody, více se dozvíte zde

 

5.5. - 6.5.2007 - proběhl další intenzivní trénink ve Větřkovicích. Počasí nám tentokrát moc nepřálo, ale potrénovali jsme hodně a navíc se pilně věnovali i teorii. Víkend to byl naprosto úžasný, tentokráte zaměřený na MS, večer jsme hromadně poseděli u videa (a nejen u něj :o) a já musím jen konstatovat, že Dorinka má užasný slalom, aspoň v detailním filmovém záběru Lenky Cábové :o) Pokud budete hodní a Lenka na nás nezapomene, časem to uvidíte sami :o)

 

28.4 a 1.5.2007 - proběhly naše první závody!!! Podrobnější reportáž a pár foteček najdete zde!

  

21.4. - 22.4.2007 - proběhl další intenzivní trénink, tentokráte ve Větřkovicích. Nějaké povídání o naprosto skvělém víkendu a pár foteček  naleznete zde. Veliký dík patří Luce Dostálové a Janě Podolinské za to, že to na sebe vzaly a celý víkend se tam s náma "trápily" :o)  

    

11.3.2007 - proběhl intenzívní trénink agility pod vedením vrchní Vosy Lucy D. v hale v Hlučíně. Zde jsme si poprvé v naši agi kariéře vyzkoušely s Dorinkou zaběhnout parkur o 19ti překážkách a světe div se, já nezapomněla trať. Sice bysme se malou chybičkou DISkly, ale jinak to bylo svižné a celkem povedené...(snad se teď moc nechválíme :o) ) Teda takový byl můj pocit po doběhnutí tratě :o) a vlastně s odstupem času mám takový pocit pořád...